Vir Aeternum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sindoray - Resto druid

+6
Yetino
Linzy
Infinity
Cobe
Thorag
Sindoray
10 posters

Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro Sindoray Thu Sep 29, 2011 9:04 pm

Ahojte - (Som Slovák s tendenciou skákať do češtiny, tak sa nečudujte Very Happy )

Nick: Sindoray

Class (+spec): Druid (Resto)

Talenty: Main spec resto PVE - 11/0/60 ---- offspec - pvp feral - nepodstatné Smile

Profese: Enchanting, jewelcrafting, mining, cooking, fishing, first aid - všetko full - dokonca mám "čepičku" z cookingu! Very Happy

EQUIP a LINK NA ARMORY! : 4x t8,5 , staffa 232, boty 239 .... (nejdem do guildy pre eq) http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&cn=Sindoray

Máš enchanty a sockety?: Samopochopiteľne : )

Máš stabilní internet?: Hej... ale sestra je kravička a kozička v jednom a má na mozzile 46513 okien otvorených, lebo sa jej to nechce naťukavať...takže keď zapne komp, tak chytím 1000 latency na 2 minuty - ale v raid timoch je ožratá kdesi, takže v poho Very Happy

Předcházející guildy: Adamante Durior, Lokapals

Důvod odchodu z guildy: Lokapals - hardcore progress HC dungeonov :X
Adamante Durior - hmmm... bol som loajálny... mám tam kopu kamarátov, ale vedeniu začalo zaje**** a vytvorili nacistický systém, kovbojku... za všetko gp a začali hru brať ako povinnosť (ak budeš meškať minutu tak gp) a nie ako zábavu... ja som hral hlavne kvôli ľuďom a keď sa na TS nesmelo ani smiať, tak ma to štvalo. Keď začali na TS uražať kamaráta a kickli ho z raidu tak som na protest nehealoval Smile ... dal som si GP, leavol raid, dostal som demote a prišiel o officira, prečítal si zopár pindov od Regalisa, varoval som ho nech nešaškuje s novým guild systemom pripomínajúcim Orwellov 1984, lebo to zle dopadne... a na druhý deň som dostal kick, pretože som kritizoval nové pravidlá. Potom som dostal whispy "Ak tu niesi Sindo, tak idem aj ja, len toto dokončím" a zrazu po Mordem a mne sa spustila lavína odchodov z AD. Regalis sa vzdal GuM a nakoniec došlo na moje slová. Možno ste si všimli moje spammy na worlde - plné loajality k AD... :X ... ak som niekoho urazil, keď útočil na guildu, tak sa ospravedlňujem... Neutral to viete - ak niekam patrím, tak kopem za svoj team na 120%

Skušenosti se svojí classou: pol rok resto druid, protože padl kolegovi internet, tak sem musel healovat freyu +2 sám... dali sme to, takže lama/lampa/lambáda bych být neměl :X

Skušenosti na Raidě(wotlk): Naxx FC, UD FC (až na yogg sarona) jak 10 tak 25

Proč právě Vir Aeternum: Jednoznačne nejlepší guilda u ally, co se týče skillu, povahově moc neznám, doufám, že spoznám.

Koho znáš v Vir Aeternum: Pffff... teď je pozdě a už mi to nemyslí (mám teď ranní, takže vstávam brzy), ale myslím že Yetino a nekdo další by se našel

Věk: 20

Online omezení (kdy můžete hrát): Kdy chci, snad ja si žiju svuj život ne? A v živote by sme měli dělat co nás baví... bohužel člověk je sprosté zvíře, které si vytvořilo hnusnou ekonomickou pavučinu do které se zamotáva.... takže peníze potřebuji a když budu vpráci nemužu hrát :X ... samozřejmně dám do předu vědět.

DPS(+podložený screenem aspoň na dummech) - 0 Very Happy ... ale healuju solo Hodira HM 10, a prakticky u všech bossu v UD, jsem byl v AD v recountu první v healu (30% ... zvyšní 4 healeri kolem kolem 14%)

Tvoje UI: bartender a xpearl, zaclani tam gem, recount a podobné hračky pro info jako je atlas atd.
Sindoray
Sindoray

Poèet pøíspìvkù : 556
Join date : 29. 09. 11
Location : Cobeho análna jaskyňka

Návrat nahoru Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Re: Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro Thorag Thu Sep 29, 2011 9:10 pm

ja som ZA. co som pocul od Dusky, tak si skill healer a restodruda pokial viem mame aktivneho 1.
Thorag
Thorag

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 04. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Re: Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro Cobe Thu Sep 29, 2011 9:11 pm

u takovych prihlasek je to jen formalita, ale s tim netem jsem se vazne zasmal.....na raidu u nas obcas resime spis prilis mnoho zabavy, to rychle zjistis Very Happy
Cobe
Cobe

Poèet pøíspìvkù : 375
Join date : 22. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Re: Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro Sindoray Thu Sep 29, 2011 9:12 pm

Smile .... tak to má byť! Podstata hry je prča, zábava, ROFLE nech nám tečú z huby! Smile Tak som zvedavý na záver :X
Sindoray
Sindoray

Poèet pøíspìvkù : 556
Join date : 29. 09. 11
Location : Cobeho análna jaskyňka

Návrat nahoru Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Re: Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro Infinity Thu Sep 29, 2011 9:16 pm

som ZA, aktivny a skilled stromecek hladame uz dlho
Infinity
Infinity

Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 22. 08. 11
Age : 33
Location : Čadca

Návrat nahoru Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Re: Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro Linzy Thu Sep 29, 2011 9:17 pm

ja si myslim ze po odchode cenaria a forestee resp po ich kickoch by sa nam jeden restak zisiel navyse urcite, len dufam ze to nieje len emo stav a nahle leavnutie ako tvoje tak o mordecayove. co sa tyka toho TS ja osobne patrim k ludom co sa tym wowkom bavia a smeju na TS ale na nasom TSto raz vyzera tak raz onak, raz je zbava raz nie, raz je diktatura ale GP za hluposti sa nedavaju:D dobre si rozmyslite obaja hlavne ci vobec chcete a ci to nieje len chvilkovy osial, pokial nie som aj ZATEBA aj za MORDECAYA( main tankadin, lock alt-demo) toto vse
Linzy
Linzy

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 22. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Re: Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro Yetino Thu Sep 29, 2011 9:21 pm

No isteze som ZA... konecne nejaky poriadny resto druid:)
Yetino
Yetino

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 23. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Re: Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro Sindoray Thu Sep 29, 2011 9:23 pm

Takto.... Obaja s Mordem sme boli v AD dosť aktivny a obaja sme patrili v skille k top - samochvala smrdí - to je pravda, ale FAKTY SU KURVA FAKTY.

No potom ako sa ku nám - kedysi dobrý priateľ - Regaylis zachoval... pochybujem že sa vrátime a ak by sme aj MY chceli, tak by ONI nechceli - pretože po našich leave a kickoch sme tak nechtiac spustili lavinu odchodov z AD a tým padom najväčšiu AD krizu odkedy som v AD - čo je od februára.

takže ja hľadám stabilnú guildu a zábavu a priležitosť k healu + chcem ukázať Yetinovi, že je to sračka amaterska Very Happy a že nech mi nehovorí, že mám naprd trinket ><
Sindoray
Sindoray

Poèet pøíspìvkù : 556
Join date : 29. 09. 11
Location : Cobeho análna jaskyňka

Návrat nahoru Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Re: Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro Cobe Thu Sep 29, 2011 9:26 pm

Sindoray napsal:+ chcem ukázať Yetinovi, že je to sračka amaterska Very Happy a že nech mi nehovorí, že mám naprd trinket ><

Very Happy , myslím, že zapadneš Razz
Cobe
Cobe

Poèet pøíspìvkù : 375
Join date : 22. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Re: Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro Yetino Thu Sep 29, 2011 9:27 pm

ale mas...a to ze ty nevies ze je naprd je dost zle silent
Yetino
Yetino

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 23. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Re: Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro Sindoray Thu Sep 29, 2011 9:41 pm

z talentov sa ti spirit transformuje na spell power - teda silnejší heal, a spirit ti zvyšuje regeneraciu many.... moj trinket mi zvyšuje regeneraciu many tiež a spellpoweru mi dáva 4x

Takže tichučko Suspect .... či? What a Face
Sindoray
Sindoray

Poèet pøíspìvkù : 556
Join date : 29. 09. 11
Location : Cobeho análna jaskyňka

Návrat nahoru Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Re: Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro Janey Thu Sep 29, 2011 9:58 pm

Já sem taky PRO jak se Sindoray tak Mordecayem (main tank pala/alt lock demo). Snad konečně někdo aktivní a se skillem. Smile
Janey
Janey

Poèet pøíspìvkù : 716
Join date : 22. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Re: Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro Patricius Fri Sep 30, 2011 12:06 am

1 prihlaska velice dobra
2 vek dobry
3 EQ na urovni

PRO


bwt : moje Ililien by tobe i Yetinovi natrhnula prdle v healu :-D
Patricius
Patricius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 01. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Re: Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro Hucimir Fri Sep 30, 2011 12:50 am

Štýl seba-prezentovania sa je vysoko útočný, ale je to možno dobré z toho hľadiska, že ak natrafí u nás na raide na niekoho, kto ho predčí v istých ohľadoch, tak sa bude snažiť o to viac.
Keďže mám toho pomerne dosť na servery i mimo nheo, nevšimol som si nič u Adamanite durior (od toho mám oficierov).
Ale ak máš chuť raidovať aspoň 3x do týždňa a bez rečí či nejakých výlevov, prečo nie. Na TS je miesta dosť, s kým sa dá pokecať.

A linzy, dostali kick preto, že nehrali bez toho, že by to dali vedieť. Keby tu hrali pár mesiacov, budiš, ale boli čerstvo prijatí.
Vždy s tebou súhlasím a stotožňujem sa s tvojimi názormi, ale toto proste som videl takto, a podľa toho som sa riadil.
Hucimir
Hucimir

Poèet pøíspìvkù : 870
Join date : 23. 08. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Re: Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro pve Fri Sep 30, 2011 11:27 am

Healu je obcas taky nedostatek a kdyz se nekteri(nebudu jmenovat) urazi tak je problem,takze ZA
pve
pve

Poèet pøíspìvkù : 251
Join date : 28. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Sindoray - Resto druid Empty Re: Sindoray - Resto druid

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru